Foto: Rudenīga pastaiga pa krāšņo Smilteni

Foto: Rudenīga pastaiga pa krāšņo Smilteni
Foto: Evija Ziemiņa

Pavisam neviļus pienācis laiks, kad koku lapas iekrāsojušās siltos toņos, padarot ierastās un labi zināmās vietas vēl skaistākas. Tas ir stāsts arī par Smilteni.

Vidzemes pilsēta Smiltene tūristus vienmēr laipni sagaidījusi ar patīkamiem apskates objektiem un vietām. Viena no iecienītākajām vietām ir, piemēram, Vecais parks, pa kuru nesteidzīgā pastaigā var nokļūt līdz Tepera promenādei, kur var sastapt arī Tepera ezera ūdenskritumu, kas skaists visos gadalaikos. Noteikti pieminēšanas vērts ir arī Cērtenes pilskalns, kas ir senākais Smiltenes vēstures pagātnes liecinieks, kā arī Kalnmuižas komplekss, kas atrodas Vidusezera krastā. Citas apskates vietas šajā pilsētā meklē te.

Foto: Rudenīga pastaiga pa krāšņo Smilteni
Foto: Evija Ziemiņa

To, ka šīs vietas ir īpaši skaistas rudenī, pierādījusi fotogrāfe Evija Ziemiņa, kura piekrita ar saviem foto padalīties arī ar "Tūrisma Gids" lasītājiem. "Pie mums ir tikpat krāšņi kā Siguldā," piebilst Evija.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl