Foto: Saullēkts Ādažu poligonā

Foto: Saullēkts Ādažu poligonā
Foto: Kārlis Dambrāns, DELFI

Ja rodas jautājums, kāda gan var būt daba vietā, kur notiek militārās apmācības, tad vērts aplūkot šīs fotogrāfijas, kas Ādažu poligonu parāda rīta gaismā dienu pirms notikušā ugunsgrēka.

Ādažu poligons ir ne tikai Nacionālo bruņoto spēku mācību vieta, bet arī teritorija ar Eiropas nozīmes dabas vērtībām. Poligona centrālajā daļā atrodas Baltijas valstīs lielākais virsāju komplekss, kā arī apkārtnē sastopamas daudzas retas dzīvnieku un augu sugas, bet to saglabāšanai nodibināts aizsargājamo ainavu apvidus "Ādaži" un "Natura 2000" teritorijas statuss.

Sestdien, 9. jūnijā, pulksten piecos no rīta fotogrāfs Kārlis Dambrāns devās uz šo citkārt ļaudīm brīvi nepieejamo vietu, lai iemūžinātu apkārtni īpašā saullēkta gaismā.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl