Foto: Smilšu skulptūru festivāls Jelgavā pulcē tūkstošiem interesentu
Foto: Publicitātes attēli

Atklājot vasaras festivālu sezonu, tūkstošiem interesentu devušies uz Jelgavu, kur sestdien norisinājās 11. Starptautiskais Smilšu skulptūru festivāls, informēja organizatori.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dienas pirmajā Jelgavas Jaunais teātris ar izklaidējošu izrādi ar rotaļām un radošām darbnīcām un Ādolfa Alunāna Jelgavas teātris ar izrādi "Brēmenes muzikanti" priecēja mazos skatītājus. Vakara koncertprogrammā uzstājās Ivo Fomins, Normunds Rutulis, "Tumsa" un "Zaļā Galma Kapella".

Festivāls turpinās arī svētdien. Smilšu skulptūru parks Pasta salā apmeklētājiem būs atvērts līdz pulksten 23. Vakara programmā muzicēs indie popa grupa "Franco Franco", kolorītā četrotne "Triana Park", bet vakara noslēgumā pašmāju smagā rokgrupa "Opus Pro".

Festivāls Jelgavā vienkopus pulcēja 17 profesionālus tēlniekus no Latvijas, Lietuvas, Bulgārijas, Portugāles, Francijas un Krievijas. Festivāla tēma ir veltīta teātrim, ko mākslinieki savos darbos atklāj dažādās interpretācijās.

Skulptūru tapšanai kopumā izmantotas vairāk nekā 1000 tonnas smilšu.

Tags

Ivo Fomins Normunds Rutulis Opus Pro Smilšu skulptūru festivāls
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form