Fotoekskursija: Varenā Ventas rumba no putna lidojuma
Foto: Sandris Kuzmickis

Nav šaubu, ka viens no Kuldīgas lepnumiem ir Ventas rumba. Tā ir 249 metrus gara un ar šiem mēriem iemantojusi Eiropas platākā ūdenskrituma titulu.

Ventas rumba priecē visa gada garumā. Rudenī, dodoties nārstot, Ventas rumbu cenšas pārvarēt laši, bet pavasarī vimbas burtiski "lido" pār ūdenskritumu viena pēc otras. Protams, rumba ir skaista arī bargā ziemā, kad pāri dolomīta akmeņiem stiepjas garas lāstekas. Savukārt vasarā tā kalpo par populārāko veldzēšanās vietu Kuldīgā ar bezmaksas ūdens strūklu masāžas iespējām ikvienam atpūtniekam.

Ņemot vērā "Covid-19" izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt vajadzību apmeklēt publiskas vietas un šajā laikā būt piesardzīgiem, saudzējot gan sevi, gan citus, tāpēc aicina virtuāli papriecāties par šo Latvijas dotumu, pateicoties fotogrāfa Sandra Kuzmicka iemūžinātajiem mirkļiem.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form