Glempingi Latvijā, kuros atpūsties un baudīt dabas tuvumu
Foto: "Uz salas" arhīva foto

Glempings ir glamūra kempinga vieta, kas apvieno sevī angļu valodas vārdu "glamorous" un "camping" nozīmes. No kempinga idejas glempings pārņēmis iespēju būt tuvāk dabai, papildinot to ar komfortu, ko sniedz viesnīcas istabiņas ērtās gultas un citas ekstras. Kur tad šādas vietas meklējamas Latvijā?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Nakšņot uz salas ezera vidū

Pavisam noteikti interesants ir piedāvājums Latgalē – glempings "Uz salas" (titulattēlā). "Uz salas" nosaukums jau pačukst priekšā, ko no šī piedāvājuma sagaidīt. Šī atpūtas vieta atrodas uz nelielas salas Dagdas ezera vidū – prom no pilsētas trokšņiem un steigas.

Glempingi Latvijā, kuros atpūsties un baudīt dabas tuvumu
Foto: "Uz salas" arhīva foto

Katrs viesis ar motorlaivas palīdzību tiek nogādāts uz salas, kur vēlāk var iekārtoties ar ērtībām aprīkotajās teltīs, no kurām paveras skats uz ezera panorāmu. Atturīgā stilā iekārtotās teltis ir mēbelētas un katrā no tām atrodas arī malkas krāsniņa, tā gādājot par siltumu un mājīguma sajūtu arī drēgnākos vasaras vakaros. Viesi var brīvi izmantot uz salas esošo virtuvi, kurā atrodams viss nepieciešamais, lai pagatavotu iecienītāko maltīti – virtuvē ir gan ledusskapis, gan gāzes plīts, gan arī cepeškrāsns, kā arī virtuves piederumi. Tāpat pieejamas arī dušas ar karsto ūdeni, kurās, cienot vietas neskarto apkārtni, apmeklētāji aicināti izmantot dabai draudzīgus matu un ķermeņa kopšanas līdzekļus.

Lasīt vairāk

Tags

Tūristu iecienītas naktsmītnes Latvija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam