Iespaidīgi skati: Tērvetes upe izgājusi no krastiem un appludinājusi iecienīto dabas parku

Iespaidīgi skati: Tērvetes upe izgājusi no krastiem un appludinājusi iecienīto dabas parku
Foto: Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē

Ilgstošo aukstumu nomainījis siltāks un lietains laiks, tāpēc Zemgales upēs sācies palu laiks. Arī iecienītajā Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetes upīte izgājusi no krastiem un appludinājusi senleju, kurā atrodas daudzu iemīļotās atrakcijas.

Kā stāsta parka pārstāvji, šāda "uzvedība" Tērvetei nav neparasta, un pēdējo reizi kas līdzīgs piedzīvots 2010. gadā.

Kā redzams fotogrāfijās, zem ūdens atrodas gan atrakciju laukums, gan Lielmātes tilts, savukārt koka pilij virs ūdens līmeņa slejas vien torņi.

Iespaidīgi skati paveras arī no putna lidojuma.

Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē ir viena no tūristu iecienītākajām vietām Latvijā. Tā kopējā platība ir ap 1200 hektāriem, no kuras trešo daļu aizņem Pasaku pasaule. Iecienītākās parka vietas, kuru apskatei nepieciešamas vismaz trīs stundas, ir Pasaku mežs, Atrakciju laukums un Rūķīšu mežs, teikts Latvijas valsts mežu mājaslapā. 2017. gadā parku apmeklējuši 146,5 tūkstoši tūristu.

Jāpiebilst, ka arī citās Zemgales upēs ūdens līmenis ir krietni cēlies, piemēram, Lielupē un Svētē.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl