Interaktīvās pastaigās aicina iepazīt Jelgavu
Foto: Publicitātes attēli

Laikā, kad tūrisma apskates objekti ir slēgti, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aicina brīvo laiku pavadīt aktīvi un izzinoši, dodoties pastaigās un iepazīstot pilsētas vēsturi, izmantojot mobilo aplikāciju "Tours Across Baltics".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Interaktīvais maršruts "Izzinām Jelgavu kopā" paredzēts ģimenēm un individuālajiem ceļotajiem, sniedzot iespēju pavadīt brīvo laiku aizraujoši un aktīvi.

Balstoties uz aplikācijā iekļautajām apskates vietām, JRTC ir izstrādājis trīs tematiskus maršrutus pilsētas iepazīšanai. Sākot ar oktobra beigām, katru nedēļas nogali Jelgavas pilsētas un Jelgavas novada tūrisma tīmekļa vietnē tiks publicēts viens maršruts.

Pirmais piedāvājums "Izzinām Jelgavu kopā" pilsētas viesiem un iedzīvotājiem ir jau pieejams no 29. oktobra. Tam ir vieglas grūtības pakāpes, apmēram sešu kilometru garumā pilsētas robežās. Dodoties interaktīvajā pastaigā, vecākiem būs iespēja ieraudzīt pilsētu jaunā skatījumā, bet bērni gūs skolā noderīgas zināšanas par pilsētas vēsturi un pozitīvas emocijas Bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā Uzvaras parkā.

Pastaigas laikā ikvienam būs iespēja apmeklēt Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeja Jelgavas ārtelpu ekspozīciju un aplūkot drezīnas, lokomotīvju riteņu pārus un pārmijnieku posteni, iepazīt Skulptūru-Strūklaku "Jelgavas students" stāstu, noskaidrot, kāpēc Raiņa parku dēvē izcilā dzejnieka vārdā, kā arī atklāt daudz citu stāstu par Jelgavu.

Aplikācijā pieejami audio stāsti un apraksti par pilsētas tūrisma objektiem latviešu, angļu un krievu valodā.

Seko TūrismaGids.lv arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Jelgava
43896602
Latvija
0
Eiropa
44761256
Jelgava
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form