Īstas ziemas meklējumos: ko apskatīt Gaujas nacionālajā parkā
Foto: Dabas aizsardzības pārvalde

Šajās dienās gandrīz visa Latvija pārvērtusies par īstu ziemas karaļvalsti un beidzot, līdz ar degunā kniebošo salu, var sajust īsto ziemas burvību.

Vēl skaistāks šajās dienās ir kļuvis Gaujas nacionālais parks, kur sniegs izrotājis tuvējo apkārtni. Sniegotie foto ir uzņemti Krimuldas novadā ap Krimuldas muižu, iemūžināts skats uz Gaujas senleju, kā arī viens no attēliem ataino tiltu pār Gaujas upi Siguldā.

"Gaujas nacionālajā parkā praktiski jebkurā nostūrī patlaban ir burvīgas ainavas. Šeit ir īsta ziema! Sniega kupenas vietām tuvojas pusmetra biezumam, bet mazās upītes joprojām strauji burbuļo. Visi mūsu skaistie iežu atsegumi šajā periodā ir īpaši labi apskatāmi, turklāt daudzos no tiem veidojas leduskritumi," Dabas aizsardzības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Maija Rēna pastāstīja "Tūrisma Gidam". Rēna iesaka, ka maršrutus var ērti plānot un apskates vietas izvēlēties Dabas aizsardzības pārvaldes dabas tūrisma lietotnē.

Turpinājumā idejas skaistai pastaigai Gaujas nacionālajā parkā.

Tags

Aktīvā atpūta
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form