Izveidota digitāla spēle, mudinot apciemot Valmieras mazāk zināmās vietas
Foto: Publicitātes foto

Valmieras tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar platformas "Travitious" pārstāvjiem aicina apceļot un atklāt Valmieras mazāk zināmās vietas jau otrajā digitālajā spēlē par Valmieru – "Valmierā dzīvojam zaļi!".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Piedzīvojumu spēle aicina apjaust Valmieras zaļuma apvāršņus un atklāt mazāk zināmas vietas, liekot lietā atjautību, zināšanas un intuīciju. Spēle sastāv no astoņiem punktiem, kas izvietoti Valmierā un tās tuvākajā apkārtnē. Piedzīvojumu spēle veicama, pārvietojoties ar auto vai velosipēdu no punkta līdz punktam (~20 kilometri) un dodoties nelielā pastaigā pa apskates vietām (~3 kilometri). Spēle piemērota ikvienam, kurš vēlas sevi izaicināt atjautībā un zināšanu krājumā un vēlas izkustēties, pavadot laiku kopā. Piedzīvojumu spēle piemērota arī ģimenēm ar bērniem. Tā pieejama šeit.

Lai atrastu konkrēto pieturas punktu, katrā apskates vietā jārod risinājums mīklai, kas kalpos kā pavediens nokļūšanai nākamajā punktā. Ja tomēr mīklas risinājumu neizdodas rast, iespējams vadīties pēc aptuvenām GPS koordinātām, kā arī attēliem, kas uzņemti netālu no atrašanās vietas, kuru jāapmeklē. Organizatori aicina iepazīties ar īsu pamācību, kā izmantot digitālo platformu šeit.

Šī ir jau otrā digitālā spēle par Valmieru, iepriekšējo spēli "Valmieras vilinājums" meklējiet te.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form