Jauns izklaides tūrisma piedāvājums Daugavpilī – kuģītis 'Sikspārnis'
Foto: Evija Andrušķeviča - Jonāne

8. jūlijā Daugavas krasta piestātnē "Centrs" atklāja kuģīti "Sikspārnis". To izveidoja uzņēmums Daugavpilī "SotKajak Daugavpils", kas sniedz izklaides tūrisma pakalpojumus vairākus gadus un piedāvā plašu aktīvās atpūtas klāstu. Nosaukums "Sikspārnis" tam ir dots par godu sikspārņiem, kuri dzīvo cietokšņa teritorijā un ir viens no Daugavpils cietokšņa simboliem, pastāstīja Daugavpils tūrisma pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kuģītis "Sikspārnis" ir rotāts ar dažādiem kokgriezumiem, priekšgalā ir tā simbols sikspārnis, uz viena no kuģa sāniem ir vairogi, iekšpusē ir uzraksts "I love Daugavpils" ("Es mīlu Daugavpili"), kā arī kokgriezumā atainots vikings.

Brauciena laikā pasažieriem ir iespēja aplūkot Vienības tiltu, Daugavpils mikrorajonus, Daugavpils cietoksni un iepazīt bioloģisko dabas daudzveidību upē un tās krastos. Pasažieri var izbaudīt pikniku uz ūdens, līdzi ņemot ēdienu vai karstu dzērienu, un apbrīnot Daugavas upes skaistumu.

Maksimālais pasažieru skaits kuģītī "Sikspārnis" ir 15. Izbraucienus var pasūtīt arī grupas.

Tiek plānoti organizētie braucieni noteiktos laikos no piestātnes "Centrs" līdz Cietokšņa ostai (pretī Nikolaja vārtiem Daugavpils cietokšņa rajonā). Pēc pasūtītāju vēlēšanās maršruts var tikt mainīts. Izbrauciena laiks ir 40 minūtes.

"SotKajak Daugavpils" piedāvā braucienus ar plostu gan Daugavpilī, gan Daugavas lokos, motorlaivu ar vadītāju un makšķerēšanas piederumu nomu, aprīkotu atpūtas vietu, kā arī vairākus ūdens maršrutus ar kajakiem ("Daugavas loki", Daugavpils – Ilūkste, "Dubna", Laucese, Medumu ezers, Stropu ezers, Krāslava – Daugavpils, Dvietes palienas). Šīs vasaras īpašais piedāvājums ir doties izbraucienā pa Daugavu ar kajakiem un sagaidīt saulrietu. Maršruta garums ir 4,5 kilometri un brauciena ilgums – viena stunda. Nākotnē tiek plānots attīstīt tūrisma piedāvājumu un piedāvāt audio gidu ekskursijas, kā arī izzinošas spēles bērniem.

Braucienus ar kuģīti var pieteikt, zvanot pa tālruni +371 29839631 un +371 29965098.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form