Jelgavā varēs piedalīties izzinošā orientēšanās spēlē ar uzdevumiem
Foto: Publicitātes foto

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC), ieskandinot Jelgavas pilsētas svētkus, aicina piedalīties orientēšanās spēlēs. Pirmajai spēlei "Jelgavas personības un notikumi" starts tiks dots 26. aprīlī.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ikviens pastaigu un vēstures cienītājs var piedalīties orientēšanās spēlē, izstaigāt aktivitātē iekļautās vietas un iepazīt Jelgavas vēsturē un mūsdienās svarīgas personas – māksliniekus, prezidentus, mūziķus, kā arī hercogistes laika personības. Pirmā spēle "Jelgavas personības un notikumi" norisināsies no 26. aprīļa līdz 16. maijam.

Lai piedalītos aktivitātē, dalībniekiem izstaigājot darba lapā iezīmētos maršrutus, ir jāatbild uz jautājumiem. Darba lapas var saņemt, piesakoties dalībai orientēšanās spēlē pa e-pastu tic@tornis.jelgava.lv. Aizpildītas darba lapas jānosūta atpakaļ JRTC. Orientēšanās spēles dalībnieki, kas pareizi atbildējuši uz jautājumiem, piedalās balvu izlozē. Ar balvu ieguvējiem JRTC sazināsies personīgi pa e-pastu.

Spēlē "Jelgavas personības un notikumi" iekļautais maršruts ir apmēram sešus kilometrus garš, tas ir vieglas grūtības pakāpes, norit pilsētas robežās un ir piemērots ģimenēm ar bērniem. Ieplānota arī otra orientēšanās spēle, informācija par šo aktivitāti sekos.

Vairāk par orientēšanās spēlēm un noteikumiem var uzzināt Jelgavas pilsētas un apkārtnes tūrisma mājaslapā šeit. Piedaloties aktivitātēs, JRTC aicina ievērot valstī pieņemtos distancēšanās noteikumus.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Savukārt turpinājumā "Tūrisma Gids" piedāvā apskatīt, ko vēl vērts izbaudīt Jelgavā un tās apkārtnē!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form