Kocēnos uz divām dienām izveidos īpaši izgaismotu pastaigu taku
Foto: Shutterstock

24. un 25. februārī, iestājoties tumsai, aiz Kokmuižas Barona pils, Kocēnos, būs iespēja doties īpašā pastaigā un atklāt vilku noslēpumus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai arī ārā sniegs un sals, dabā tuvojas pavasaris. Brīdī, kad Kokmuižas Barona pils parkā iemirdzas pilnmēness, blakus mežā sasaucas vilku pāris. Viņi tīši neslēpjas biezoknī, radot iespēju atklāt viņu pasaku un teiku stāstus! Divus vakarus – 24. un 25. februārī – iestājoties tumsai līdz pulksten 22, aiz Kokmuižas Barona pils, Kocēnos, būs iespēja doties pastaigā atklāt vilku noslēpumus. Varēs klausīties nostāstos un pasakās. Takas būs īpaši izgaismotas.

Svešzemju teika stāsta: "Katrs cilvēks visas savas dzīves garumā iekšēji cīnās. Tas notiek tādēļ, ka mūsos dzīvo divi vilki. Viens no viņiem ir zināms kā Ļaunums. Tās ir bailes, dusmas, greizsirdība, aizvainojums, lepnums, skopums, augstprātība, žēlošanās un vainas sajūta. Bet otrs vilks – Labestība. Prieks, miers, mīlestība, cerība, žēlsirdība, dāsnums, patiesums un ticība! Kurš no vilkiem uzvarēs? Vienmēr uzvarēs tas vilks, kuru tu baro!''

Apmeklējot pastaigu taku, Kocēnu novada domes pārstāvji aicina atcerēties par drošības pasākumu ievērošanu – ievērot distanci un pārvietoties tikai savas mājsaimniecības ietvaros.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form