Sešas omulīgas naktsmītnes Tukuma apkārtnē
Foto: Kurzemes tūrisma asociācijas arhīvs

Tā kā ceļošana uz tālākiem galamērķiem šobrīd nav aktuāla, bet tik un tā vēlies baudīt piedzīvojumu sajūtu ar nakšņošanu kādā omulīgā vietā, vērts apsvērt Tukumu un tā tuvāko apkārtni, kurā atrodams ne viens vien skaists namiņš jaukai atpūtai. Kurzemes tūrisma asociācija piedāvā skaistas idejas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Zušu sēta"


Brīvdienu māja "Zušu sēta" ir jaunuzcelta komfortabla piejūras māja, kura atrodas īpašumā "Zuši". Tā ir kultūrvesturiska apbūves teritorija jaukā, autentiskā piejūras ciemā. Brīvdienu mājas unikalitāte ir dabas tuvums – Mazjūra, Engures ezers un dabas parks, pastaigu iespējas, aktīvās atpūtas iespējas. Taču tajā pašā laikā tur ir laba infrastruktūras pieejamība – sabiedriskais transports, veikals, vairākas ēdināšanas vietas.

Sešas omulīgas naktsmītnes Tukuma apkārtnē
Foto: Kurzemes tūrisma asociācijas arhīvs

"Zušu sēta" tā ir vieta, kur cilvēkiem atpūsties no ikdienas steigas, kā arī izgaršot vietējās tradīcijas un lauku labumus! Plašāk šeit.

Adrese:"Zuši", Bērzciems, Engures pagasts, Engures novads
Tālrunis: 29130223


Tags

Tūristu iecienītas naktsmītnes Latvija Tukums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam