Lieldienas gaidot: meža takās Siguldā izvietoti interesanti rotājumi
Foto: Siguldas novada pašvaldības arhīvs

Šajā pavasarī Lieldienu rotājumi Siguldas novadā pirmo reizi atrodami nevis kā ierasts pilsētas centrā, bet arī meža takās, aicinot nedrūzmēties un laiku pavadīt pie dabas. Lieldienu dekorācijas šogad, lai arī attālināti darbojoties katrs savās mājās, radījuši mākslas skolas audzēkņi.

Zelta būros Lieldienu olu veidolā esošos putnus apgleznoja Mākslu skolas "Baltais flīģelis" audzēkņi, kas ar prieku iesaistījās šajā iniciatīvā. Savukārt "S!" simbolu, kas Svētku laukumā atgriezies rotājies Lieldienu noskaņās, jaunās krāsās ietērpusi māksliniece Zinaīda Ceske.

Vairums no izvietotajiem rotājumiem iekārti kokos. Kā pastāstīja Siguldas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību pārstāvji, tas šajā laikā darīts ar nolūku mazināt vides objektu kontaktu ar cilvēkiem.

Lūk, piedāvājam fotoekskrusiju, aplūkojot Siguldas svētku rotājumus.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus. Tāpat "Tūrisma Gids" atgādina, ka, dodoties ārpus mājas, nepieciešams ievērot "divi un divi" principu – nedoties vairāk par diviem cilvēkiem (ja vien neesat vienas ģimenes locekļi), kā arī ievērot divu metru distanci.

Tags

Lieldienas Sigulda
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form