Smiltene, Vecais parks, ūdenskritums
Foto: DELFI

Ja vēlies apvienot skaistas pilsētas apmeklējumu ar kāju izlocīšanu apdzīvotas vietas sirdī, vērts kārtīgi izraudzīties galamērķi, lai abas vēlmes tiktu apmierinātas. Iedvesmojies no "Tūrisma Gids" un dodies ceļā – turpinājumā pieci sakopti pilsētas parki.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vecais parks

Smiltene nudien ir daudziem apskates objektiem bagāta pilsēta, bet viena no lielākajām apkārtnes pērlēm nešaubīgi ir Vecais parks. Pilsētas sirdī meklējamais parks ir sakopts un labiekārtots. Pa parku vijas vairākas pastaigu takas, kas viena ar otru savienojas, tādējādi garantējot lielisku atpūtu.

Lai izstaigātu visu teritoriju, noteikti nepietiks ar dažām minūtēm, jo šeit nudien ir daudz skaistu objektu. Ūdenskritums, Tepera promenāde, Dīķīšu kaskāde, šūpojošais tiltiņš un daudz citi objekti patiesi liks novērtēt šī parka varenību.


Tāpat teritorijā atrodami vairāki vides objekti, piemēram, logs, sirds, kā arī dažādas zvēru skulptūras, kas meklējamas gan gar taciņu malām, gan kokos. Pieejami arī bērnu laukumiņi, trenažieri, volejbola laukumi, tenisa korti un laivu piestātne.

Lasīt vairāk

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form