Piejūras brīvdabas muzejā janvāra brīvdienās varēs piedalīties īpašā spēlē
Foto: Publicitātes foto

Tuvākajās nedēļas nogalēs – 9., 10., 16. un 17. janvārī no pulksten 10 līdz 15 –Piejūras brīvdabas muzejā, Riņķa ielā 2, iespējams izspēlēt spēli "Noķer savu zivi!", pastāstīja Ventspils muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Maruta Eistere.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Brīvdabas spēlē organizatori aicina izstaigāt muzeja teritoriju, vadoties pēc norādēm. Lai tās iegūtu, nepieciešams nolasīt QR kodu. Pastaigu takā iekļauti jautri atjautības uzdevumi un aktivitātes skaistai ģimenes kopābūšanai – kur satiekas liels ar mazu un senatnīgais ar mūsdienīgo. Spēle beidzas, kad tiek noķerta zivs.

Piejūras brīvdabas muzeja teritorijā var iepazīt 19./20. gadsimta Kurzemes piekrastes iedzīvotāju sadzīvi, ēkas, tai skaitā vējdzirnavas no Užavas pagasta, dūmnamus, kūpinātavas un tīklu būdas. Piejūras brīvdabas muzejā atrodas Smiltnieku māja – raksturīga 19. gadsimta beigu piepilsētas dzīvojamā ēka, un Lielirbes baptistu lūgšanu nams.

Organizatori aicina piedalīties interesentus vienas mājsaimniecības ietvaros un ievērojot valstī noteiktos drošības noteikumus. Ieeja ar muzeja biļetēm.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form