Promenāde, pilskalns un vietas ziemas izklaidēm: idejas, kā pavadīt brīvdienas Smiltenē
Foto: Agnis Melderis

Ja garākos atvaļinājumos liela daļa cilvēku dodas iepazīt tuvāk dažādas pasaules valstis, tad nedēļas nogales ir īstais laiks, lai baudītu Latvijas pilsētu burvību. Šajās brīvdienās piedāvājam ieskatu Smiltenes novada apskates objektos un vietās, kurās ziemā patīkamu nodarbošanos var atrast ikviens – gan mierīgas atpūtas, gan piedzīvojumu cienītāji.

Smiltenes āra slidotava

Smiltenē, Dakteru ielas galā līdzās Tepera ezeram atrodas Smiltenes āra slidotava. Slidotava ir pieejama apmeklētājiem, kad ir labvēlīgi laika apstākļi ledus nodrošināšanai laukumā (ar personīgo inventāru). Slidotava ikvienam atvērta darbadienās no pulksten 13 līdz 21, bet brīvdienās no pulksten 12 līdz 20.

Promenāde, pilskalns un vietas ziemas izklaidēm: idejas, kā pavadīt brīvdienas Smiltenē
Foto: Santa Sinka

Jāpiebilst, ka satumstot āra slidotava tiek izgaismota. Jāņem vērā, ka inventārs gan pagaidām jāgādā pašiem un slidotavas pieejamība ir atkarīga no laika apstākļiem, tādēļ jautājumu gadījumā ieteicams sazināties ar kontaktpersonu pa tālruni 293367256.

  • Vai zini, kas ir Mēru muiža? Tā ir viena no greznākajām ēkām Vidzemē un atrodas netālu no Smiltenes. Ar tās noslēpumiem iepazīsties šajā rakstā.

Source

Tūrismagids

Tags

Smiltene Latvija
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form