Sākas Gaujas nacionālā parka akcija, kurā ceļotāji var sakrāt savas piedzīvojumu stāstu krelles
Foto: Publicitātes foto

1. maijā Gaujas nacionālā parka klasterī sākusies akcija "Sakrāj savu piedzīvojumu stāstu!", kuras laikā laikā ceļotāji aicināti viesoties GNP uzņēmumos un tūrisma apskates vietās un izveidot pašiem savu unikālu suvenīru – stāstu krelles, portālam "Delfi" vēsta GNP tūrisma klastera pārstāve Alda Bražūne.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Gaujas nacionālais parks ir bagātīga pasaku krātuve ar neskaitāmiem stāstiem un leģendām, ko ceļotāji var piedzīvot un pārvest mājās. Šos stāstus veido dažādi GNP elementi: pilis, muižas, dabas takas, klintis un ieži, savvaļas dzīvnieki, leģendu varoņi, aktīvās atpūtas piedāvājumi, restorāni un citi.

Visus šos notikumus kā zilgani sudrabains dzīpars caurvij Gauja, kuras abus galus sasienot kopā, izveidojas stāstu krelles. Tās ikvienam ceļotājam saglabās sajūtas par pieredzēto. Stāstu krelles pastāstīs citiem par redzēto un piedzīvoto, kā arī mudinās doties uz GNP, lai paši radītu savu piedzīvojuma stāstu, skaidro Bražūne.

Akcijas laikā GNP tūrisma klasteris aicina apmeklēt 60 uzņēmumus un tūrisma objektus. Katrā vietā, izmantojot pakalpojumus vismaz 10 eiro vērtībā un uzrādot akcijas ķēdīti, iegūsiet krāsainu, īpaši katram objektam veidotu piekariņu, ko ievērt savās piedzīvojumu stāstu krellēs.

Akcijas bukletu un akcijas ķēdīti ar "Enter Gauja" logo, kurai piestiprināt citus piekariņus, bez maksas varēs saņemt visos Gaujas nacionālā parka tūrisma informācijas centros (Siguldas, Valmieras, Cēsu, Līgatnes, Amatas, Pārgaujas, Priekuļu, Valmiermuižas), Inčukalna Klientu apkalpošanas centrā, kā arī Gūtmaņalas un Līgatnes dabas taku informācijas centros.

Akcija "Sakrāj savu piedzīvojumu stāstu" ilgs līdz 1. septembrim vai kamēr kreļļu piekariņi būs pieejami pie tās dalībniekiem. Informācija par uzņēmumiem un kreļļu piekariņu pieejamību, akcijas notikumiem un dalībniekiem atrodama interneta vietnē www.entergauja.lv.

Turpat ceļotāji var uzzināt arī visu par daudzveidīgajām atpūtas iespējām Latvijas lielākājā un senākajā nacionālajā parkā, lejupielādēt tūrisma ceļvežus un gatavus dabas tūrisma maršrutus, kā arī, iepazītoties ar apskates objektiem, veidot maršrutus paši pēc saviem ieskatiem.

Seko TūrismaGids.lv arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Gaujas nacionālais parks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form