Saldējums un šmakovka – labumi, ko var degustēt Latvijas laukos. Idejas gardām brīvdienām
Foto: Publicitātes foto

Brīvdienas, laiks kopā ar ģimeni un gardumi? Skan labi. Latvijas laukos netrūkst nelielu ražotņu un saimniecību, kur šo plānu īstenot. Piedāvājam dažas idejas atpūtas apvienošanai ar interesantām ekskursijām gardumu ražotnēs.

Tāpat jāatgādina, ka jau maijā "Lauku ceļotājs" organizē akciju "Atvētās dienas laukos", kad durvis apmeklētājiem vērs vēl vairāk saimniecību.

Karameles Madonā

Kopš 20. aprīļa SIA "Madonas karameles" atvērusi savu karameļu darbnīcu, kas ir vienīgā šāda veida darbnīca Vidzemē. Tā tapusi ar projektu konkursa "Madona var labāk" atbalstu.

Saldējums un šmakovka – labumi, ko var degustēt Latvijas laukos. Idejas gardām brīvdienām
Foto: Publicitātes foto

Iepriekš piesakoties, ikviens var pagatavot un iesaiņot līdzņemšanai savas karameles – izvēlēties jebkuru no pieejamām garšām un veidot konfektes.

Darbnīcā piedāvātās garšas: apelsīns, banāns, cidonija, citrons, ķirsis, persiks, piparmētra, plūme, upene, dzērvene, zemene, ābols.

Darbnīcā piedāvā rīkot arī bērnu ballītes. Turpat ir arī veikaliņš, kur iegādāties konfektes. Apmeklējuma izmaksas: 3 eiro no personas. Grupām līdz 10 cilvēkiem minimālā summa: 30 eiro.

Savu darbību ģimenes uzņēmums "Madonas karameles" uzsācis 2013. gadā, apgūstot karameļu ražošanas praksi un iespējas tajās iestrādāt visdažādākos zīmējumus.

Ražošanā netiek izmantotas sintētiskās izejvielas. Sortimentā ir dažādu augļu un ogu garšas, kuras papildina arī ķiploku un ingvera karameles. Karamelēs iestrādājot skaistus zīmējumus, tās tiek padarītas īpašas, piešķirot katrai no tām savu raksturu. Tiek veikti arī individuālie pasūtījumi.

Vairāk informācijas: Visitmadona.lv

Darbnīcas un veikaliņa adrese: Madonā, Rīgas ielā 1.

Jāpiebilst, ka arī Zemgalē jau kādu laiku darbojas karameļu ražotne. Par to informāciju atradīsiet šeit.

Tags

Aglona Bērnu ballīte Daugavpils Ekskursija Latgale Madona Maize Meistarklase Preiļi Saldējums Valmiermuižas alus Latvija Eiropa

Comment Form