Seši interesanti dabas tūrisma objekti Kurzemē
Foto: Alise Lūse

Jaunā Usmas Elkraga dabas taka, pastaigu takas gar Ventas upes krastu Skrundā un Kuldīgā, laipas Rojas pludmalē, kā arī dabas taku ceļvedis un divi jauni skatu torņi – Durbes ezera krastā un Sātiņu dīķos – tas viss izveidots Dabas tūrisma pieejamības projekta laikā, ko 2,5 gadu garumā īstenoja Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar sešām pašvaldībām Kurzemē un četriem partneriem Lietuvā.

Projekts Nr. LLI-010 "Dabas tūrisms visiem ("UniGreen")" īstenots ar Interreg V-A Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam atbalstu. Tā kopējais finansējums ir 1 176 867,14 eiro, tajā skaitā ERAF finansējums 1 000 337,07 eiro. Projektu īstenoja Kurzemes plānošanas reģions, sešas Kurzemes novada pašvaldības (Durbes novada pašvaldība, Kuldīgas novada pašvaldība, Rojas novada pašvaldība, Saldus novada pašvaldība, Skrundas novada pašvaldība un Ventspils novada pašvaldība), viena Lietuvas rajona pašvaldība (Kretingas rajona pašvaldības administrācija) un trīs Lietuvas nacionālie un reģionālie parki (Aukštaitijas Nacionālā parka un Labanoras Reģionālā parka direkcija, Biržu Reģionālā parka direkcija un Žemaitijas Nacionālā parka direkcija).

Kādi tad ir dižākie šī projekta laikā attīstītie tūrisma objekti? "Tūrisma Gidam" pastāstīja Kurzemes plānošanas reģiona "UniGreen" projekta vadītāja Alise Lūse.

Source

Tūrismagids

Tags

Skatu torņi Aktīvā atpūta Dabas taka Kurzeme
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form