Skaisti foto: Maģiska rīta stunda Veclaicenē
Foto: Ainars Gaidis

Piecelties agrāk un baudīt krāšņus skatus – tieši tas izdevies fotogrāfam Ainaram Gaidim, priecējot ar vareniem kadriem no Alūksnes puses.

Šajā reizē Ainars Gaidis iemūžinājis Alūksnes novadā esošās Veclaicenes skaistos dabas skatus. Maģiskajā rīta gaismā nofotografēts Dzērves ezers, kā arī Drusku pilskalns un dabas liegumā "Korneti – Peļļi" esošais skatu tornis, kas ir 27 metrus augsts un paver ainavas gan uz Alūksnes, gan Hānjas augstieni Igaunijā un pat ļauj saredzēt Munameģi.

Spožie saules stari izgaismojuši biezos mežus, kā arī kausē ledu, kas pēc nakts dzestruma plāni pārklājis ezerus. Lūk, neliela fotoekskursija no šīs saulainās rīta stundas!

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, distancēties un šajā laikā būt piesardzīgiem, saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form