Skats no augšas: brīnumainas Latvijas vietas, kas iemūžinātas no putna lidojuma

Skats no augšas: brīnumainas Latvijas vietas, kas iemūžinātas no putna lidojuma
Foto: Andris Jermuts

Latvijā ir neiedomājami daudz skaistu vietu, ko dzīves laikā apskatīt ne vienu reizi vien. Tomēr arī tad, ja daudzas no tām jau redzētas, pamainot rakursu, tās var iepazīt pavisam citādā gaismā.

Šoreiz "Tūrisma Gids" izcēlis vairākus glītus foto un video kā no putna lidojuma, ļaujot palūkoties uz labi pazīstamajām vietām no pavisam cita skatupunkta.

Mēs gan iesakām sevi izaicināt! Pirms ķeries pie brīnumaino kadru aplūkošanas, pārbaudi sevi, izpildot testu un cenšoties atpazīt vietas, kas iemūžinātas no augšas.


Fotogrāfiju autori ir Latvijā zināmi dabas un ainavu fotogrāfi (Andris Jermuts, Ivars Ķezbers, Artis Gustovskis, Uģis Nastevičs), kas iepriekš atļāvuši "Tūrisma Gids" rakstos izmantot savas skaistās bildes.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl