Studentu dzīve Jelgavā – aicina uz tematisko ekskursiju
Foto: Publicitātes foto

Šo svētdien, 7.augustā, 13 Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina doties tematiskā ekskursijā kājām pa Jelgavu "Klīstošā studenta pēdās". Ekskursijas laikā varēs ieskatīties vietās, kas tuvas Jelgavas studentiem un uzzināt, kā studentu dzīve ritēja kādreiz un kā studenti mācās un dzīvo šodien, "Delfi" uzzināja tūrisma centrā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jelgava ir studentu pilsēta un dažkārt to mēdz dēvēt pat par Latvijas studentu galvaspilsētu. Tam ir pamats, jo šeit ir dibināta pirmā augstskola Latvijas teritorijā – Academia Petrina -, bet mūsdienās darbojas lielākā reģionālā augstskola Latvijā – Latvijas Lauksaimniecības universitāte.

Kaut arī vasarā mācības nenotiek, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina ielūkoties studentu pilsētas aizkulisēs – vietās, kas studentiem ir sevišķi tuvas. Gides un bijušās Latvijas Lauksaimniecības akadēmijas studentes Inas Jurģes vadībā tiks apmeklētas Tehniskā, Meža un Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes, kur varēs ieskatīties studiju vidē un uzzināt par studentu darbiem un nedarbiem.

Ekskursijas laikā varēs ielūkoties arī studentu kopmītnēs, iepazīt Latvijā vienīgā studentu teātra stāstu, uzzināt par studentu izklaides vietām un, protams, apmeklēt Jelgavas pili, kas ir universitātes galvenā mītne. Ekskursija ar studentu himnu noslēgsies pie skulptūras – strūklakas "Jelgavas students", kas kļuvusi par studentu veiksmes simbolu. Ekskursijas laikā paredzēti pārsteigumi un aktivitātes Jelgavas studentu tradīcijās.

Ekskursija kājām "Klīstošā studenta pēdās" sāksies svētdien, 7.augustā, pulksten 13 pie Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa, Akadēmijas ielā 1. Dalības maksa ekskursijā 1 eiro, skolēniem un pirmskolas vecuma bērniem bez maksas. Ekskursijas ilgums 2,5 stundas. Pieteikšanās ekskursijai Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv. Vairāk informācijas par ekskursijām un maršrutiem Jelgavā un apkārtnē mājas lapā Visit.Jelgava.lv.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form