Tērvetes dabas parks izgaismots krāšņās svētku gaismās
Foto: Ēriks Logins

Tērvetes dabas parks jau gadiem priecē ikvienu, gan lielos, gan mazos viesus ar mīlīgiem pasaku tēliem, dabas burvību un vilinošām pastaigu takām. Tuvojoties Ziemassvētkiem, mežs saposies maģiski vilinošās gaismās. Kā brīnumu pasakā noslēpumaini spīguļo mežs, bet jaunais, tikai šajā rudenī atklātais koka tilts, kārdinoši kā vārti uz pasaku, vilina gājējus maģisku gaismu piedzīvojumā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dabas krāšņumu Tērvetes pasaku mežā var baudīt visās sezonās un laika apstākļos. Braucot uz parku, jāņem vērā, ka iecienītāko parka taku apskatei nepieciešamas vismaz trīs stundas. Apmeklētāji var doties uz Pasaku mežu, Atrakciju laukumu un Rūķīšu mežu, kā arī izbaudīt oktobra beigās atklāto koka tiltu gājējiem, kas ir garākais koka tilts visā Latvijā.

Tērvetes dabas parks strādā katru dienu, bez brīvdienām. Kontaktinformācija: +371 63726212, mob. 28309394, tervete@lvm.lv
Adrese: "Tērvetes sils", Tērvetes pag., Tērvetes novads.
Darba laiks kasei: pl. 9.00 – 17.00

Tags

Ziemassvētki Tērvetes dabas parks Tērvetes novads
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form