Foto: Kā svētkos izgreznots Tukums
Foto: Andris Jermuts

Viena no pilsētām, kur patiesi var sajust svētku noskaņu, ir Tukums. Par to pārliecinājies arī fotogrāfs Andris Jermuts, kurš skaistos foto iemūžinājis pilsētas svētku maģiju.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tukumā svētku eglīte ik gadu tiek novietota Tukuma centrā – Brīvības laukumā, kur tā ar savu krāšņumu priecē ne tikai tukumniekus, bet arī pilsētas viesus. Šī gada Tukuma svētku rota 53 gadus augusi Jauntukumā.

Pilsētas lielākā egle izrotāta ar lukturiem, kamanām un trepēm, kur arī ir pats egles rotātājs – rūķītis. Rūķis izrotājis ne tikai pilsētas eglītes, bet arī pilsētas ielas un puķu dobes.

Šogad Tukums priecē arī ar vēl vienu svētku eglīti. Tā uzstādīta pie stacijas – uz perona. Starp citu, arī šo eglīti uzpasē rūķītis, kurš ir uzlīdis blakus stabā.

Pilsētā skaisti uzmirdzējušas vēl arī citas vietas. Lūk, neliela foto ekskursija!

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Tags

Ziemassvētki Latvija Tukums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form