Tūrisma sezonā Latgalē plānots piedāvāt jaunu maršrutu – 'Daugava vieno'
Foto: F64

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra un Krāslavas novada domes tūrisma informācijas centrs, neskatoties uz globālajām ar Covid-19 saistītajām problēmām, aktīvi gatavojas jaunajai tūrisma sezonai.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sagaidot tūrisma sezonu, iesaistītās vienības grib iepriecināt tūristus un vietējo pašvaldību iedzīvotājus ar jauniem tūrisma produktiem. Ar šādu mērķi 24. februārī Krāslavā notika augstāk minēto iestāžu pārstāvju darba tikšanās.

Tika pārspriestas sadarbības iespējas un nolemts jaunās tūrisma sezonas sākumā izveidot kopīgu tūrisma produktu – maršrutu "Daugava vieno" ar saukli "Tava neaizmirstamā atpūta Daugavas krastos". Plānots, ka maršrutā tiks iekļauti Daugavpils, Daugavpils novada un Krāslavas novada nozīmīgākie tūrisma objekti, tostarp aktīvās atpūtas iespējas, naktsmītnes, ēdināšanas iestādes un vietas, kur iespējams degustēt Latgales kulinārā mantojuma ēdienus u.c.

Jaunais tūrisma maršruts būs interesants arī ar to, ka ceļotāji saņems tūrista pasi, kurā, apmeklējot maršrutā iekļautos objektus, tiks veikti ieraksti. Sezonas noslēgumā ceļotājiem būs iespēja piedalīties balvu izlozē. Balvu apmērs būs atkarīgs no tūristu pasē saņemto ierakstu skaita, pastāstīja Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras pārstāvji.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam