Uz laiku slēgta Cenas tīreļa purva taka un Bumbu kalna skatu tornis
Foto: F64

Uz laiku slēgta Cenas tīreļa purva taka un Bumbu kalna skatu tornis, jo šajos objektos nav iespējams nodrošināt vienvirziena kustību. Lēmums pieņemts, ņemot vērā valdības noteiktos ierobežojumus Covid-19 ierobežošanai, lai maksimāli samazinātu kontaktus starp cilvēkiem, pastāstīja SIA "Rīgas meži" sabiedrisko attiecību speciāliste Elizabete Ronija Dreimane.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Cenas tīreļa purva taka ir īpaši aizsargājama teritorija – dabas liegums. Tā atrodas aptuveni 30 kilometru attālumā no Rīgas centra, Mārupes un Babītes pagastā. Savukārt Bumbu kalns ir 16 metrus augsts paugurs Bolderājas kāpās, Kleistu mežā. Kalnā atrodas Valsts meža dienesta meža ugunsnovērošanas tornis, kas pieejams apmeklētājiem kā skatu tornis. Izvērtējot drūzmēšanās riskus un epidemioloģisko noteikumu ievērošanu, "Rīgas meži" uz laiku slēdz šos objektus.

"Rīgas meži" aicina pastaigāties kādā no uzņēmuma apsaimniekotajiem mežiem, kas 60 000 hektāru platībā atrodas 50 kilometru rādiusā ap Rīgu. Plašāk par nesen izveidotu rīku stigu un taku uzmeklēšanai Rīgas mežos lasi te.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form