Vai tiešām Latvijā? Mazzināmi tūrisma objekti un vietas, kas pārsteigs daudzus
Foto: Evija Ziemiņa

Lai gan varētu šķist, ka Latvijā visas takas izstaigātas, interesantākie objekti redzēti un nekas vairs nevar pārsteigt, ļoti iespējams, ka tomēr ir vairākas vietas, dabas bagātības un objekti, par kuru eksistenci nemaz līdz šim nezināji. Latvijā netrūkst mazzināmu pērļu, par kurām pastāstīt citiem vai kuras iespējams doties apskatīt jau tuvākajās brīvdienās.

Ko interesantu savai gaumei "Tūrisma Gids" apkopotajā stāstu izlasē atradīs ikviens. Ja interesē muižu apskate, apsverams variants ir došanās Svitenes muižas virzienā, savukārt spocīgo vietu meklētājiem un zinātkārajiem saistoša varētu šķist pamestā Galgauskas baznīca. Neskatoties uz to, ka daudziem šķiet – Latvijā ūdenskritumus var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem, realitāte ir gluži pretēja, jo daži no tiem vienkārši dabā ļoti prasmīgi noslēpušies.

Plānojot brīvdienās valsts robežās, turpinājumā vari iepazīties ar vairākām vietām un objektiem, pie kuriem sava mazā ceļojuma laikā piestāt.


Tags

Tūrisms Latvija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form