Ventspils muzejs piedāvā pastaigu maršrutu 'Muzejs pilsētā'
Foto: Publicitātes attēli

Ventspils muzejs aicina doties tematiskā pastaigā, uzmeklējot dažādos muzeja saimniecības objektus Ventspils pilsētvidē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ventspils muzeju veido Livonijas ordeņa pils, Amatu māja, Piejūras brīvdabas muzejs un H.Dorbes muzejs, bet kopumā muzeja saimniecība ir daudz plašāka un tajā ir daudz apskates objektu. Ventspils muzejs aicina doties pastaigā un meklēt atbildes uz līdzenas vietas! Viss pastaigas garums ir aptuveni 11 kilometri. Pastaigu maršruta kartēs ir arī jautājumi, uz kuriem atbildes sameklējamas katra objekta vistuvākajā apkārtnē.

Tie, kas vēlas piedalīties muzeja loterijā, kartes ar atbildēm līdz 30. martam var nodot Ventspils muzeja kasē (Jāņa ielā 17, no pulksten 10 līdz 17). Loterijas izloze ar trim vērtīgām balvām notiks 1. aprīlī. Karti var atrast muzeja mājaslapā vai saņemt pils kasē.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam