Video: Kur paslēpušies Nurmižu un Vējupītes ūdenskritumi Siguldas pusē
Foto: Kaspars Kurcens

Vai vienmēr pēc norādēm var tik vienkārši atrast apskates objektus? Vai pie tiem var tik viegli nokļūt? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes meklēja Kaspars Kurcens, kurš devās meklēt ūdenskritumus Siguldas pusē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šajā reizē Kaspara mērķis bija atrast Nurmižu ūdenskritumu, no kura netālu atrodas arī vairākas mazākas ūdens kaskādes, kā arī Vējupītes ūdenskritumus. Ainaviskais Nurmižu ūdenskritums, kas nedaudz pat paslēpies no interesentu acīm, atrodas graviņā un ir grūtāk pieejams. Savukārt Vējupītes ūdenskritumi, kā video teic Kaspars, ir daudz vieglāk atrodami. "Ir vērts šeit braukt vēl un vēl. Arī mazajā Latvijā ir ko redzēt," tā Kaspars.

Ar Kaspara Kurcena foto var iepazīties šeit, bet turpinājumā praktiskiem padomiem bagātais video, kā uzmeklēt ūdenskritumus Siguldā.

"Vēl starp Nurmižiem un Siguldu ir Daudas ūdenskritums, un vēl tālāk paejot, būtu jābūt Jodupītes ūdenskritumam – vismaz vienam vai diviem. Tos es mēģināšu sameklēt citā reizē," rezumē Kaspars.

Tags

Iespaidīgi ūdenskritumi Sigulda
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form