Fabrikas ieceļotāji – urbānā piedzīvojumu spēle

Fabrikas ieceļotāji – urbānā piedzīvojumu spēle
Foto: Publicitātes foto

19. maijā Muzeju nakts ietvaros Piedzīvojumu organizācija Lūzumpunkts piedāvā unikālu spēli bijušajā gumijas izstrādājumu ražošanas fabrikā "Prowodnik", kas balstīta uz populārās galda spēles "Katanas ieceļotāji" motīviem.

Darbība vienlaicīgi norisinās dzīvajā vidē, komandām orientējoties pēc kartes pa fabrikas telpām un meklējot kontrolpunktus, un reizē virtuālajā vidē, telefonos rakstot atbildes uz kontrolpunktu jautājumiem, par to pelnot resursus un virtuāli būvējot savai komandai ceļus, ciematus un pilsētas.

Veiksmīgai dalībai spēlē nepieciešams viedtālrunis ar interneta pieslēgumu un labs balanss starp ātrumu, acīgumu un stratēģiju.

Spēles organizatori aicina pieteikties sportiskajā vai baudītāju klasē un teic, ka šī būs unikāla iespēja izstaigāt industriālās telpas azartiskā veidā.

Pulcēšanās plkst. 12:00 Tvaika ielā 3 pirms Kundziņsalas tilta, spēles instruktāža un norise plkst. 12:30-16:30.

Pieteikšanās līdz 17.maija plkst. 12:00 šeit: https://ej.uz/fabrikasiecelotaji.

Vairāk informācijas meklējiet pasākuma lapā: https://www.facebook.com/events/2409889985703924 vai sazinoties uldis@luzumpunkts.lv, 29195934, agita@luzumpunkts.lv, 28703373

Pasākums notiek sadarbībā ar ar Sarkandaugavas attīstības biedrību un SIA Realto.

Source infoCopyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.