Kaķi ir populārākie mājdzīvnieki Latvijā. Murrātāji ir dzīves sabiedrotie kā ģimenēs ar bērniem, tā viena cilvēka mājsaimniecībās. Taču nereti šie dzīvnieki ir visai grūti "nolasāmi" un izprotami. Kā zināt, vai mans kaķis ir laimīgs? Kā sagatavoties kaķēna ienākšanai mājās? Un vai kaķim var būt depresija? Uz šiem jautājumiem atbildes uzzināsi dzīvnieku aprūpes centra "PetCity" un "Delfi Brand Studio" veidotajā podkāstā "Mājas mīlulim".

Ceturtajā epizodē vērtīgu informāciju iegūs gan tie, kas tikai domā par kaķa iegādi vai adoptēšanu, gan tie, kam mājās jau ir kaķis. Sākot no kaķu kastītes un ideālo pakaišu jeb kaķu smiltiņu sagādāšanas līdz tam, kā domāt par kaķa izklaidēšanu, kad tas vairākas stundas ir viens pats mājās. Tas viss saistās ar kaķa labbūtību jeb apmierinātību ar savu ikdienas dzīvi.

Ikdienā jādomā ne tikai par to, lai kaķim būtu, kur uzasināt nadziņus un padzerties ūdeni. Saimnieks rūpējas arī par to, lai viņa mīlulis nesaslimtu, neaizbēgtu no mājām pārošanās laikā, kā arī nenonāktu saskarsmē ar kādu bīstamu telpaugu. Brīžiem liela mīkla ir kaķa noskaņojums, jo te viņš ir aktīvs un riņķo pa istabu, te pazūd pagultē, kad atnākuši ciemiņi.

Kā parūpēties par kaķi, kurš ir manāmi nomākts? Un vai kaķi ņemt līdzi visur, kur dodas saimnieks? Uz šiem un citiem ar kaķa labbūtību saistītajiem jautājumiem atbildes meklēs raidījuma vadītāja KATŌ un "PetCity" veterinārārste Ksenija Polonska. Ksenijai pašai ir divi kaķi, katrs ar atšķirīgu raksturu un vajadzībām, no kuriem ik dienu smelties prieku un zināšanas.

Klausies un uzzini vairāk par kaķa labbūtību un laimes formulu "Mājas mīlulim" sarunā – "YouTube" video formātā vai "Spotify" audio formātā!

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!