Kāds būs jaunais Sporta likums un kā sportu finansēs? 'Aizmugurē' pulksten 16

Kādas izmaiņas nesīs topošais jaunais Sporta likums? Vai sporta saimniecība var cerēt uz lielāku finansējumu? Kas notiks ar treneru atalgojumu – vai var cerēt uz pieaugumu? Par to Uldis Strautmanis pulksten 16 raidījumā "Aizmugure" runā ar Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta direktoru Vladimiru Šteinbergu.

Jau vēstīts, ka ierēdņi un politiķi šobrīd strādā pie jauna finansēšanas modeļa sportam, kā arī raksta jaunu Sporta likumu. Sporta Finansēšanas un administratīvās pārvaldības modeli plānots reformēt divos piegājienos - ar 2024.gada 1. janvāri, kad tiek paredzēts mainīt to, kam nav nepieciešams grozīt esošo Sporta likumu, un 2025.gada 1.janvāri kopā ar jauno Sporta likumu.

Pirmajā etapā solīts pārskatīt kritērijus sporta nozares finansēšanai, padarot to caurskatāmāku un objektīvāku, norādījis Šteinbergs.

"Aizmugure" ir "Delfi TV" raidījums, kura epizodes publicējam katru nedēļu ceturtdienās. Pēc pirmizrādes epizodes ieraksts pieejams raidījumu arhīvā. Raidījumā Uldis Strautmanis kopā ar sportistiem, žurnālistiem, sporta funkcionāriem un politiķiem paver aizkaru uz sporta sasniegumiem un aizkulisēm.

Raidījuma jaunākās epizodes ir pieejamas Apple un Spotify podkāstos!

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.