Sporta likums – neiesākts, olimpieši joprojām bez sociālajām garantijām: Severs un Daugavietis par sporta politiku

Decembra vidū Latvija beidzot tika pie jaunās valdības, bet neilgi pirms Ziemassvētkiem kļuvis zināms Sporta apakškomisijas vadītājs – nozares politiku parlamentā stūrēs Dāvis Kaspars Daugavietis (JV). Kā liecina Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra vietnieka Edgara Severa teiktais raidījumā "Aizmugure", darba būs ļoti daudz, jo gadiem krājušās problēmas, kuras iepriekšējā valdība apņēmās risināt, nav pat izkustējušās un, piemēram, jauns Sporta likums, kuram bija jābūt gatavam jau pērn, nav pat iesākts. Tikmēr joprojām turpinās šķēpu laušana par naudas balvu politiku sportā un par sociālajām garantijām olimpiešiem – spēkā ir iepriekšējās ekonomiskās krīzes laikā ieviestie kroplīgie finansēšanas risinājumi, kas sportistiem nesniedz nekādu drošību par rītdienu.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.