Kas jāzina, izvēloties zāles pļāvēju robotu? 'Dārza jautājums'

Skaista pagalma sākums ir sakopts mauriņš. Taču tā uzturēšana ir gana laikietilpīgs process, tādēļ neviļus prātā iezogas doma – varbūt iegādāties zāles pļāvēju robotu? Ja lēmums ir prātīgi izsvērts, tad robots patiesi var atvieglot ikdienas dzīvi. Vai robots var darboties jebkādos dārzos? Kad jāuzsāk pļaušanas sezona, bet kad jābeidz? Cik bieži jāmaina asmens? Vai kurmju rakumi un augļu koki traucēs robota darbībai? Uz šiem un vēl citiem svarīgiem jautājumiem "Delfi" raidījumā "Dārza jautājums" atbildes sniedz dārzniece un arboriste Ilze Andersone un "iMow" tirdzniecības pārstāvis Jonas Golubovas.

No 17. aprīļa 12 nedēļas ik pirmdienu pulksten 16 raidījumā "Dārza jautājums" kopā ar dārznieci un arboristi Ilzi Andersoni uz aktuālajiem dārza darbiem paskatīsimies ne vien no teorētiskās, bet arī praktiskās puses, bet katra raidījuma beigās atbildēsim uz skatītāju jautājumiem par jebkuru sasāpējušos dārza tēmu.

Tev ir jautājums par dārza darbiem? Raksti mums darzajautajums@delfi.lv! Mēs palīdzēsim atrast atbildi!

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.