Karīna Račko par kaisli, iedvesmu un savu jaunāko grāmatu – 'KultūrKlubā' pulksten 16

Komerciāli visveiksmīgākā mūsdienu latviešu rakstniece Karīna Račko, kuras darbi pārdoti jau vairāk nekā 60 000 eksemplāru, nupat oktobra nogalē klajā laidusi jau septīto romānu "Es neesmu tava". Par to, kā top Račko grāmatas un kas lasāms jaunākajā darbā, Monika Cālīte pulksten 16 raidījumā "KultūrKlubs" runā ar pašu rakstnieci.

Račko darbi dēvēti gan par romantiskiem, gan erotiskiem un kritiķi tos vērtējuši neviennozīmīgi, tomēr rakstnieces iztēle neapšaubāmi spējusi aizraut neierasti plašas lasītāju aprindas Latvijā. Jaunāko grāmatu "Es neesmu tava", Račko raksturojusi kā "nežēlīgi atkailinātu sievietes jūtu pasaules, kārdinājuma, egoisma un sirdsapziņas stāstu". Kvēlākie fani priekšpasūtījumā grāmatu varēja iegādāties jau no 26. septembra.

Paralēli grāmatu rakstīšanai Račko turpina strādāt arī savā pamatprofesijā – zobārstniecībā. Viņas pirmais romāns "Saplēstās mežģīnes" klajā nāca 2017. gadā.

"KultūrKlubs" ir "Delfi TV" raidījums, kura epizodes publicējam katru nedēļu piektdienās pulksten 16. Raidījumā Monika kopā ar Latvijas sabiedrībā iemīļotām kultūras personībām runā par interesanto un aktuālo kultūras, popkultūras un izklaides pasaulē.

Raidījuma jaunākās epizodes ir pieejamas Apple un Spotify podkāstos!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.