Kad jāsteidz pie veterinārārsta? Uzzini 'Mājas mīlulim' sarunā

Sadarbībā ar dzīvnieku aprūpes centru "PetCity"

Ikviens mājdzīvnieka saimnieks bez tā, ka dzīvnieciņš jāapkopj, jāpabaro un jāsamīļo, uztraucas par to, vai ar suni vai kaķi viss ir vislabākajā kārtībā veselības ziņā. Ar mājdzīvnieku veselību saistīti visdažādākie jautājumi – sākot no ikdienišķām likstām un beidzot ar nopietnām saslimšanām. Lai viestu skaidrību un informētu saimniekus, dzīvnieku aprūpes centrs "PetCity" un "Delfi Brand Studio" turpina sarunas ar speciālistiem podkāstā "Mājas mīlulim".

Otrajā epizodē iztirzājam tos ar mājdzīvnieka veselību saistītos jautājumus, kas skar ikvienu suņa un kaķa saimnieku. Piemēram, kādās situācijās nevajadzētu vilcināties un mājdzīvnieku steigt atrādīt ārstam. Tāpat noskaidrojam, kāda ir būtiskākā atšķirība starp dzīvnieku kastrēšanu un sterilizāciju, ap kuru bieži vien virmo aplami priekšstati. Nedrīkst aizmirst arī to, ka dažādu šķirņu mīluļiem bieži vien ir mazāk un vairāk izplatītas kaites, par kurām saimnieks var būt laikus informēts un turēt roku uz pulsa, lai laikus veiktu ārstēšanu.

Kādas obligātās veselības pārbaudes jāveic jaunuļiem? Cik bieži jāattārpo suns, kurš mitinās ārā, bet cik bieži istabas kaķis? Par ko var liecināt smakojoša suņa vai kaķa elpa? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes meklē podkāsta vadītāja KATŌ, iztaujājot "PetCity" veterinārārsti Solvitu Buividi, kurai ir vairāk nekā 20 gadu pieredze veterinārijā, specializējoties ķirurģijā, stomatoloģijā un terapijā.

Klausies un uzzini vairāk par sava četrkājainā drauga veselību "Mājas mīlulim" sarunā arī "Spotify" šeit!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.