Lietas, kas rūp ikvienam saimniekam – skaties 'Mājas mīlulim' sarunas!

Sadarbībā ar dzīvnieku aprūpes centru "PetCity"

Teju katram no mums mājās ir kāds zvēriņš – suns, kaķis, varbūt jūrascūciņa, trusis, zivtiņa akvārijā vai cits neparastāks sabiedrotais. Atbildes uz sasāpējušiem jautājumiem ierasti meklējam vispirms interneta dzīlēs, atbildīgākie saimnieki uzreiz steidz uz vizīti pie veterinārārsta un speciālists vieš skaidrību. Lai par mazo draugu aprūpi ikviens izglītotos vairāk, dzīvnieku aprūpes centrs "PetCity" un "Delfi Brand Studio" piedāvā jaunu podkāstu "Mājas mīlulim"!

Sešās podkāsta epizodēs tā vadītāja, dziedātāja un suņumīle KATŌ iztaujās "PetCity" zinošos veterinārārstus un ekspertus par dažādām tēmām, kas ierasti nodarbina prātus tiem, kuri jau ir saimnieki kādam zvēriņam vai tikai plāno par tādiem kļūt. Kas jāzina par eksotisko dzīvnieku turēšanu? Vai suņi var būt vegāni un kādas ir aktuālās uztura tendences kaķiem? Kā rīkoties, ja mājas mīlulis smagi saslimis? Par ko būtu būtiski zināt, ja esi izlēmis savu šķirnes mājdzīvnieku pieteikt dalībai izstādē?

Podkāsta pirmajā epizodē šķetinām eksotisko mājdzīvnieku tēmu – vai zinājāt, ka arī kāmītis ir eksotiska mājas mīluļa izvēle? Veterinārārste Anžela Vasiļjeva stāsta vairāk par to, kuri ir eksotiskie mājdzīvnieki un kur visdrošāk tos iegādāties. Būtiska ir arī eksotisko dzīvnieku labturība, tāpēc vairāk parunāsim par zvēriņiem nepieciešamo, lai tie mājās justos labi. Tā kā viens no populārākajiem neparastajiem mājdzīvniekiem ir trusis, veterinārārste detalizētāk stāsta tieši par šiem ausaiņiem.

Klausies "Mājas mīlulim" un uzzini vairāk par savu mājas mīluli!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.