MVP diskusija par problēmām Latvijas bērnu hokejā – pulksten 16.00

Raimonds Rudzāts

Raimonds Rudzāts

Aizvadītā gada nogalē plašu rezonansi sabiedrībā iemantoja tiesas spriedums, kurā par nepareizu jaunā hokejista trenēšanu 40 000 eiro kompensācija solidāri jāmaksā trenerim, viņa pārstāvētajam sporta klubam un Veselības ministrijai. Spriedums atraisīja plašas diskusijas, kuru centrā ir attiecību trijstūris: jaunie hokejisti – viņu vecāki – treneri.

Kāpēc Latvijas bērnu hokejam ir raksturīgas galējības? Kā veicināt vecāku un treneru kompetenci, lai hokeja apguves procesā neciestu bērns? Kur sākas un kur beidzas vecāku, treneru un mediķu tiesības un pienākumi? Galu galā – ko nozīmē spriedums minētajā procesā, un vai tas var kļūt par precedentu, kam sekos prasību lavīna?

MVP studijā diskutēs bijušais Latvijas hokeja izlases kapteinis, tagad bērnu hokeja treneris Rodrigo Laviņš, par cietušo atzītā hokejista advokāts Agris Bitāns, sporta psiholoģe Jurita Smiltiņa un Latvijas Hokeja federācijas Vecāku padomes vadītāja Anda Masaļska. Diskusijas moderatora krēslā – žurnālists un MVP autors Raimonds Rudzāts. Diskusijas sākums pulksten 16.00, bet vēlāk ierakstu meklē medija MVP sadaļā "Saruna".

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.