Vēlēšanu ciklā 'Nākamais, lūdzu!' studijā Lembergs, Augulis un Krauze. Pilns ieraksts

7. septembrī pulksten 12 raidījumu ciklā "Nākamais, lūdzu!" Olga Dragiļeva uzdod jautājumus saraksta Zaļo un Zemnieku savienība līderiem. Aivars Lembergs, Uldis Augulis un Armands Krauze atbild par 14. Saeimas vēlēšanām pieteiktajiem kandidātiem, programmu un līdz šim darīto. Pēc tiešraides raidījums pieejams arhīvā.

Aivars Lembergs ir Zaļo un Zemnieku savienības premjerministra amata kandidāts, partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs un Ventspils domes deputāts. Viņš Saeimas vēlēšanās nekandidē. Uldis Augulis ir Saeimas deputāts, Zaļo un Zemnieku savienības valdes loceklis un saraksta līderis Kurzemes vēlēšanu apgabalā. Armands Krauze ir Zaļo un Zemnieku savienības, kā arī tajā ietilpstošās Latvijas Zemnieku savienības valdes priekšsēdētājs un saraksta līderis Vidzemes vēlēšanu apgabalā. Saraksta numurs šajās Saeimas vēlēšanās ir 3.

Tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS veiktā aptaujā, kuras rezultāti publicēti 3. augustā gatavību balsot par Zaļo un Zemnieku savienības sarakstu pauduši 5,1% respondentu, savukārt vēlāk 30. augustā publicētais reitings bijis augstāks - 6,4%.

Jau vēstīts, ka no 19. augusta līdz pat 30. septembrim "Delfi" piedāvā īpašu 14. Saeimas vēlēšanām veltītu raidījumu ciklu "Nākamais, lūdzu!" – kandidātu sarakstu līderu intervijas un debates. Visu cikla raidījumu saraksts pieejams šeit, bet par tuvākajām pārraidēm visērtāk varat uzzināt, lietojot "Delfi TV" raidījumu kalendāru.

Pēc visiem "Nākamais, lūdzu!" raidījumiem publicējam raidījuma pilno ierakstu, kā arī ieskatu tā redakcionāli izvēlētos zīmīgākajos brīžos.

Gan raidījumu ciklu "Nākamais, lūdzu!", gan tradicionālo "Delfi" pirmsvēlēšanu rakstu un politiskās analīzes sadaļu "Domā, spried un sver!" līdzfinansē Sabiedrības integrācijas fonds, kas portālam "Delfi" piešķīris naudu programmas "Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanā" ietvaros.

Raidījuma epizodes ir pieejamas arī Apple un Spotify podkāstos!

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.