'Šķēršļu josla': bērni ar dzirdes traucējumiem skolā – kādas ir viņu iespējas? Pilns ieraksts

Ierobežotas iespējas atrast darbu un iegūt augstāko izglītību – tāda šobrīd ir realitāte daudziem jauniešiem ar dzirdes traucējumiem. Kāda ir situācija vispārējā izglītībā, un kā tā ietekmē bērnu nākotnes iespējas? Par to pulksten 14 runājam raidījumā "Šķēršļu josla".

Latvijas Vājdzirdīgo atbalsta asociācijas "Sadzirdi.lv" valdes priekšsēdētāju Olafu Slūtiņu un Izglītības un zinātnes ministrijas Struktūrfondu departamenta direktora vietnieci profesionālās izglītības un mūžizglītības attīstības jomā Guntu Arāju iztaujās žurnālists Andris Auzāns.

Raidījumā "Šķēršļu josla" divas reizes mēnesī runājam par un ar cilvēkiem, kuriem ikdienā ir jāpārvar vairāk birokrātisku un fizisku šķēršļu nekā lielākajai daļai sabiedrības. Ne visi no tiem ir viegli pārvarami vai nojaucami, bet daži ir. Raidījuma mērķis ir identificēt grūtības, lai tās pārvarētu un neapzināti neradītu jaunas.

Raidījumu "Šķēršļu josla" vari klausīties arī "Apple" un "Spotify" podkāstos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.