'Apvērsums nesanāks un globāli izšķiroša informācija' – eksperti komentē, kam jābūt piesardzīgiem ar 'TikTok'

"Vidējam iedzīvotājam jautājums par "TikTok" aizliegšanu vai neaizliegšanu, likšanu vai nelikšanu telefonā nav aktuāls. Tas ir aktuāls tiem cilvēkiem, kuriem ir sensitīva informācija, kuras nokļūšana Ķīnas valdības rokās varētu būt globāli izšķiroša. Bet vidējam mājsaimniecības iedzīvotājam – ja Ķīnas komunistiskā partija uzzinās, ka visu dienu guli dīvānā un skaties, piemēram, skeitborda video, no tā varbūt apvērsums nesanāks," raidījumā "Spried ar Delfi" sacīja "Delfi" sociālo tīklu profilu satura redaktors Jānis Sildniks. Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas CERT.LV kiberdrošības eksperts Kārlis Svilāns piebilda, ka visiem ir svarīgi izvērtēt, kādas lietotnes telefonā tiek lejupielādētas.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.