'Atbalstu dedzināšanu, jo tuvākajā nākotnē iedzīvotāju domāšana nemainīsies,' 'Getliņi EKO' vadītājs par atkritumu šķirošanu

"Kāpēc es atbalstu dedzināšanu? Tāpēc, ka neredzu, ka tuvāko desmit gadu laikā fundamentāli mainīsies domāšana. Jā, ir "zaļi", ir "ļoti zaļi" cilvēki, bet liela masa iedzīvotāju tomēr ģenerēs atkritumus, ar kuriem gan domei, gan "Getliņiem", gan pārējiem Latvijas apsaimniekotājiem būs jātiek galā," raidījumā "Spried ar Delfi" sacīja "Getliņi EKO" valdes priekšsēdētājs Imants Stirāns. Savukārt Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētāja vietniece, biedrības "Zero Waste" valdes locekle Mairita Lūse pauda pretēju viedokli, norādot uz atkritumu dedzināšanas riskiem videi un veselībai.
.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.