Miķelsons: Skultes LNG projektu vairs nevar paspēt realizēt likumā paredzētajā termiņā

Pašlaik vairs nav reāli paspēt realizēt Skultes sašķidrinātās dabasgāzes (LNG) termināļa projektu tajos termiņos, kas noteikti likumā, raidījumā "Spried ar Delfi" sacīja AS "Skulte LNG Terminal" ģenerāldirektors Renārs Miķelsons. Likums paredz, ka Skultes sašķidrinātās dabasgāzes terminālis un ar to saistītās būves ir nododamas ekspluatācijā līdz 2024. gada 15. septembrim. Šajos termiņos var paspēt izbūvēt cauruļvadu, bet platformu – nevar, skaidroja Miķelsons.



.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.