'Spried ar Delfi' par 'Dinamo Rīga' aizvadīto sezonu un hokeja kluba nākotni. Pilns ieraksts

Latvijas hokeja kluba "Dinamo Rīga" vadība izvērtējusi aizvadīto Kontinentālās hokeja līgas sezonu. 5. martā pulksten 14 raidījumā "Spried ar Delfi" uz jautājumiem par aizvadīto sezonu un "Dinamo" nākotni atbildēja kluba padomes priekšsēdētājs Juris Savickis. Viņu iztaujāja "Delfi" Sporta nodaļas redaktors Uldis Strautmanis un "MVP" redaktors Ingmārs Jurisons.

3. martā norisinājās AS "Dinamo Rīga" Padomes un Valdes sēde, kuras laikā kluba vadība uzklausīja "Dinamo Rīga" komandas galveno treneri Pēteri Skudru, kā arī novērtēja vienības sniegumu Kontinentālās Hokeja Līgas 13. sezonā.

Uzklausot "Dinamo Rīgas" komandas galveno treneri Pēteri Skudru un ņemot vērā kopējos sportiskos rezultātus, kad "Dinamo Rīga" ne tikai neiekļuva izslēgšanas turnīrā, bet kopumā starp visām komandām abās konferencēs sezonu noslēdza pēdējā vietā, tika pieņemts lēmums neturpināt sadarbību ar Pēteri Skudru.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.