'Spried ar Delfi' par izmaiņām azartspēļu darbības regulējumā. Pilns ieraksts

Domstarpības valdības ministru starpā raisījis azartspēļu nozares regulējums valstī. Otrdien, 23. martā plkst. 14.00 raidījumā "Spried ar Delfi" par to, ko plāno un piedāvā mainīt azartspēļu regulējumā, Madara Fridrihsone iztaujāja Finanšu ministrijas valsts sekretāra vietnieci nodokļu administrēšanas un ēnu ekonomikas ierobežošanas jautājumos Janu Salmiņu un Latvijas Pašvaldību savienības padomnieci finanšu un ekonomikas jautājumos Lāsmu Ūbeli.

Pēc vairuma ministru iebildumiem valdība 18. martā atlika lēmuma pieņemšanu par Finanšu ministrijas izstrādātajām "Azartspēļu un izložu politikas pamatnostādnēm 2021.-2027. gadam", kas paredz ierobežot azartspēļu darbību.

Ministri galvenokārt pauda iebildumus pret pašvaldību ierobežotajām iespējām pašām pieņemt lēmumu - atļaut vai neatļaut savā pašvaldībā atvērt azartspēļu vietas.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.