'Spried ar Delfi' par situāciju uz Baltkrievijas robežas un iekšlietu sistēmā. Pilns ieraksts

Vai situācija uz robežas ar Baltkrieviju ir uzlabojusies un kā Covid-19 uzliesmojums ietekmē iekšlietu nozares darbu? Par šiem un citiem tematiem raidījumā "Spried ar Delfi" ceturtdien, 27.janvārī, žurnāliste Alina Lastovska izjautāja iekšlietu ministri Mariju Golubevu (A/P). Raidījumā piedalījās arī "Delfi" Nacionālo ziņu nodaļas redaktors Kārlis Arājs.

Nepilna pusgada laikā robežsardze no valsts robežas nelikumīgas šķērsošanas atturējusi vairāk nekā 5000 cilvēku, taču nepieciešamās infrastruktūras veidošana uz priekšu virzās gausi.

Vienlaikus pandēmijas laikā iekšlietu nozare saskārusies arī ar citiem daudzveidīgiem izaicinājumiem, kas saistīti ar ierobežojumu kontroli un spriedzes pieaugumu sabiedrībā. Ministre arī pastāstīja, kā straujā omikrona izplatība sabiedrībā ietekmē iekšlietu nozares darbu.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.