'Spried ar Delfi' par to, kā politiķi mūs pārsteigs, iepriecinās vai mulsinās pirms Saeimas vēlēšanām. Pilns ieraksts

Ko no politiķiem sagaidīsim līdz Saeimas vēlēšanām? Kādi būs darbi un kādi solījumi? Un vai sabiedrību kopumā tie vispār vairs interesē un uzrunā? Par to raidījuma "Spried ar Delfi" sezonas noslēguma raidījumā runājam ar socioloģi Ievu Strodi, politoloģi Leldi Metlu-Rozentāli un sociālpsihologu Ivaru Austeru. Raidījumu vada "Delfi TV" žurnālistes Alina Lastovska un Olga Dragiļeva.

14. Saeimas vēlēšanas notiks oktobra pirmajā sestdienā, kas šogad ir 1. oktobris. Priekšvēlēšanu aģitācijas periods sākās jūnija sākumā, līdz ar to ir stājusies spēkā virkne ierobežojumu un limitu politiķu publiskajai aģitācijai un tēriņiem - to ievērošanu uzrauga Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs.

Vēlēšanās tiesības piedalīties ir Latvijas pilsoņiem no 18 gadu vecuma, savukārt kandidēt Saeimas vēlēšanās drīkst Latvijas pilsoņi, kas vēlēšanu dienā ir vecāki par 21 gadu. Kopā Latvijā ir reģistrēti 1 541 279 vēlētāji.

Deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana Saeimas vēlēšanām notiks no 13. jūlija līdz 2. augustam.

Raidījuma "Spried ar Delfi" jaunākās epizodes ir pieejamas Apple un Spotify podkāstos!

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.