'Spried ar Delfi', vai pārmetumi dzīvnieku patversmei 'Ulubele' ir pamatoti? Pilns ieraksts

Neskaitāmas viedokļu sadursmes sociālajos tīklos izraisījis Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centra atzinums, kurā vērtēta līguma ar dzīvnieku patversmi "Ulubele" izpilde un ziņots par dažādiem pārkāpumiem. Piektdien, 26. martā plkst. 14 raidījumā "Spried ar Delfi" Madara Fridrihsone šo jautājumu apsprieda ar Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta direktora pienākumu izpildītāju Ingu Gulbi un biedrības "Dzīvnieku pansija Ulubele" valdes locekli Ilzi Džonsoni.

Pārbaude veikta pēc "Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupas" vēstules Rīgas domes priekšsēdētāja vietniecei Lindai Ozolai (JKP). Ziņojot par konstatēto, tika norādīts uz vairākiem iespējamiem pārkāpumiem no pakalpojuma sniedzēja patversmes "Ulubele" puses. Dzīvnieku patversmes "Ulubele" vadītāja Ilze Džonsone iepriekš pauda izbrīnu, ka šāda pārbaude ir veikta un ka ir konstatētas kādas problēmas.

Pēc sociālajos tīklos paustā atbalsta dzīvnieku patversmei "Ulubele" pašvaldība solīja nevērsties pret šo pakalpojumu sniedzēju. Pašvaldība uzsver, ka pārbaude notika saistībā ar aizdomām par Mājokļu un vides departamenta pārkāpumiem un neplāno vērsties pret patversmēm.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, iegādājies abonementu.
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.