'Tuvāk 40 miljoniem' – Stradiņa slimnīcas vadītājs cer samazināt neapgūtā Eiropas finansējuma apmērus

"Mēs runājam drīzāk par neapgūšanu, nevis pazaudēšanu. Ko mēs nevaram apgūt līdz gada beigām? Tur ir trīs finansēšanas avoti – Eiropas Savienības fonds, valsts finansējums un slimnīcas iekšējais finansējums. Provizoriski, ja viss notiek kā plānots un sadarbība rit raiti gan mūsu komandas iekšienē, gan arī ar būvnieku, aplēses varētu būt nedaudz pozitīvākas nekā pēdējā laikā izskanējušās – pēc pēdējiem aprēķiniem un darbiem, kas ir veikti pēdējās divās trijās nedēļās, mēs tomēr ceram, kas tas būs tuvāk 40 miljoniem," raidījumā "Spried ar Delfi" norādīja Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) pagaidu valdes priekšsēdētājs Lauris Vidzis, komentējot izteikumus, ka PSKUS jauno korpusu būvniecībā var zaudēt pat 70 miljonus eiro Eiropas finansējuma.

.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.
close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.